İsmailbeyli Köyü’nde Sergi Açılışı Yapıldı...

Giresun’un Görele ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nce İsmailbeyli köyünde el sanatları yıl sonu sergisi açıldı.2011-2012 Öğretim yılı içerisinde İsmailbeyli Köyünde açılan El Sanatları Kursunun sene sonu sergi açılışı İsmailbeyli Köyü köy konağı binasında gerçekleştirildi.Açılışa Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu,Garnizon Komutanı Nursi Çağlak, ,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Gürsel Bektaş,Köy Muhtarı Yüksel Polatoğlu ve davetliler katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, el emeği ve alın teri dökülerek hazırlanan bu eserlerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Usta öğretici Yasemin Önal'ın önderliğinde açılmış olan el sanatları kursuna İsmailbeyli, Karaburun ve Kuşçulu köyü halkının katılmasıyla, kursiyerlerinin 10 Ekim 2011 ile 23 mayıs 2012 tarihleri arasında yaptıkları el sanatları ürünleri sergilenmeye açıldı. Sergilenen ürünler gelen misafirler tarafından büyük ilgi gördü.Fotoğraflar için Nur Kılıçarslan'a teşekkür ederiz

HABERLE İLGİLİ DİĞER FOTOĞRAFLARI "facebook.com/ismailbeylikoyu" adresinden görebilirsiniz.

GERİ


Yorumlar(0) | Okunma : 936  )
[ Ekleyen  (İBHA) | 01.06.2012 ]
  Yeni Sayfa 1

  :::::::::::: Yorum_yaz :::::::::::

! !!!!! bu haber hakkında henuz yorum yok !!!!!! !