Doktor Kansersin Dedi Kalpten Öldü...

Aslında babasını muayene ettirmek için doktora götürmüştü. Hazır gelmişsen ben de bir muayene olayım dedi. Sonunu hazırlamış oldu. Hakkari'de prostat sorunu olan babası 60 yaşındaki Hacı Ali Taşı’ı Ankara’da doktara götüren ve bu sırada kendisi de sağlık kontrolünden geçen 40 yaşındaki Lokman Taş, bir doktorun kendisine ‘İlik kanserisin’ demesi üzerine kalp kirizi geçirip yaşamını yitirdi.

Olay 3 gün önce Ankara Hacetepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde meydana geldi. Van Bayındırlık Müdürlüğü’nde memur olarak çalışan 4 çocuk babası Lokman Taş, Hakkari Gazi Mahallesi’nde oturan ve prostat sorunu bulunan babası Hacı Ali Taş’ı tedavi ettirmek üzere Ankara’ya götürdü. Hacı Ali Taş’ın tedavileri yapılırken, Lokman Taş da sağlık kontrolünden geçti. Yakınlarının iddialarına göre, doktor Lokman Taş’a “Sen bugüne kadar neredeydin? İlik kanseri olmuşsun” dedi. Bu sözler üzerine de fenalaşarak yere yığılan Lokman Taş, geçirdiği kalp kirizi sonucu yaşamını yitirdi.

Lokman Taş’ın yakınları, davacı olup- olmama konsunda henüz bir karar vermediklerini belirtirken, cenazesi Hakkari’ye getirilen Taş bugün Gazi Mahallesi’ndeki mezarlıkta gözyaşları arasında toprağa verildi.
GERİ


Yorumlar(0) | Okunma : 664  )
[ Ekleyen  (internethaber) | 11.03.2009 ]
  Yeni Sayfa 1

  :::::::::::: Yorum_yaz :::::::::::

! !!!!! bu haber hakkında henuz yorum yok !!!!!! !