Anasayfa  |  Yönetim  |  Tarihçe  |  Yapılanlar  |  Projeler  |  Gençlik Kolları  |  Basında Biz  |  Üyeler  |  Üye Formu  |  İstifa  |  Temsilciler  |  Anlaşmalar  |  Banka Hesabı  |  İletişim
 
» Gençlik Kolları Çalışmaları Fotoğraf Albümü İçin TIKLAYIN!
 
İsmailbeyli Köyü Gençlik Kolları 19 Mart 2006 tarihinde Temel Öner, Gülay Kılıçarslan ve Oğuzhan Kılıçarslan'ın öncülüğünde kuruldu. 2006 yılı boyunca 3 aylık kısa bir zaman diliminde 15'e yakın etkinlik düzenleyen Gençlik Kolları bir anda beklenmeyen bir başarıya imza attı.
 
Birbirlerine kenetlenip tanışan gençler sayesinde İsmailbeyli Köyü Oğuzhan Kılıçarslan'ın çabalarıyla da bir anda Giresun basınının gündemine oturdu. Yapılan tüm çalışmalar internet sitelerinde boy boy yayınlanırken yerel basında basılı gazetelere de manşet oldu. Dönemin milletvekilleri İsmailbeyli Köyü'nden haberdarız diye bizzat belirterek köyün ne kadar çok tanıtıldığı bir kere daha kanıtlanmış oldu.
 
Yine 2006 yılı içerisinde Gençlik Kollarının içerisinde olan bayanlar Gençlik Bayan Kollarını organize ederek bir başarıya daha imza attı. Bayan kollarının başkanlığını Gülay Kılıçarslan yürütürken , yardımcılığını Sena Kılıçarslan , Seyhan Yaralı ve Ayben Kocabaş üstlendi. Bayanlar kendi aralarında organize olarak köy dernek merkezinde her ayın 2. pazar günü Bayan Günleri projesini faaliyete geçirdiler. Köy sakini bayanlar tanıştı ve kaynaştı.
 
İsmailbeyli Köyü Gençlik Kolları ve Bayan Kolları daha sonra tekrar bir yapılanmaya girerek birleşti ve tek çatı altında Gençlik Kolları olarak 2007 yılında seçim yaptı. Gençlik Kollarının başkanlığına Sabri Kılıçarslan , yardımcılığına Seyhan Yaralı ve Genel Sekreterliğe Ömer Palak getirildi. 2007 yılında tekrar bütünleşen gençler gerçekleştirdikleri etkinlikler ile tekrar gündeme çıkarak haklı bir başarıya imza attı. Bu yılda yapılan takvim ile köylülerden toplanan ücretler ve etkinliklerden kalan ücretler toplanarak, İsmailbeyli Köyüne Gençlik Kollarının 2 adet çöp konteyneri hediye etmesini sağladı.
 
Gençlik Kollarında Emeği Olanlar (Kuruluş ve Gelişme):
Yönetim: Temel Öner, Gülay Kılıçarslan, Sena Kılıçarslan, Ayben Kocabaş, Seyhan Yaralı, Sabri Kılıçarslan, Oğuzhan Kılıçarslan, Ömer Palak, Erkan Kılıçarslan
Üyeler: Mücahit Kılıçarslan, Muharrem Kılıçarslan, Regaip Kılıçarslan, Erçin Demirel, Hakan Kılıçarslan, Nedim Kılıçarslan, Serkan Kılıçarslan, Murat Kılıçarslan, Seher Palak, Rıdvan Kılıçarslan, Mustafa Kocabaş, Nazif Kılıçarslan, Faruk Cirit, Kemal Kılıçarslan
 
2006 Yılı Yönetim Kadrosu (Kuruluş)
Başkan: Temel Öner
Başkan Yrd.: Oğuzhan Kılıçarslan
Sekreter: Ömer Palak
Muhasebe: Regaip Kılıçarslan , Erçin Demirel
Yön. Kur.Üyeleri: Sabri Kılıçarslan, Erkan Kılıçarslan, Nedim Kılıçarslan, Muharrem Kılıçarslan, Rıdvan Kılıçarslan, Murat Kılıçarslan, Mücahit Kılıçarslan
 
Bayan Kolları
Başkan: Gülay Kılıçarslan
Başkan Yrd.: Sena Kılıçarslan
Genel Sekreter: Seyhan Yaralı
Muhassip: Ayben Kocabaş
 
2007 Yılı Yönetim Kadrosu
Başkan: Sabri Kılıçarslan
Başkan Yrd.: Seyhan Yaralı
Genel Sekreter: Ömer Palak
Yön. Kur. Üyeleri: Gülay Kılıçarslan, Sena Kılıçarslan, Seyhan Yaralı, Ayben Kocabaş, Oğuzhan Kılıçarslan, Erkan Kılıçarslan, Regaip Kılıçarslan, Hakan Kılıçarslan, Nedim Kılıçarslan, Muharrem Kılıçarslan, Mücahit Kılıçarslan, Seher Palak, Mustafa Kocabaş, Rıdvan Kılıçarslan, Nazif Kılıçarslan, Faruk Cirit (Seçim Toplantısına Katılan Üye Listesidir.)
 
Gençlik Kolları 2007 yılından sonra duraksamaya girmiş ve atıl durumda beklemeye başlamıştır. Gençlik Kollarını oluşturan üyelerden bazıları şu anki Dernek Yönetim Kurulu içerisinde aktif görevlerine devam etmektedir.
 
İşte yıl yıl Gençlik Kolları Etkinlikleri;
2006 YILI
4 Mart 2006 - Halı Saha Futbol Maçları
19 Mart 2006 - Gençlik Kolları Kuruluşu Toplantısı
16 Nisan 2006 - Üsküdar'da Sabah Kahvaltısı
30 Nisan 2006 - Sokak Çocuklarına Ayakkabı Bağışları
22 Nisan 2006 - İsmailbeyli Köyü Tanıtım Belgeseli
30 Nisan 2006 - Hasta Ziyaretleri
14 Mayıs 2006 - Huzurevi Ziyareti (Göztepe Semiha Şakir Huzurevi)
27 Mayıs 2006 - 2 Otobüs ile Çanakkale Gezisi
21 Mayıs 2006 - Bayanlar Günü Etkinlikleri (Her ayın 2. pazar günü)
06 Mayıs 2006 - Göreleliler Şöleninde Özel Köy T-Shirtleri ile Köy Temsili
24 Haziran 2006 - İsmailbeyli Köyü 1. Akşam Yemeği ve Eğlencesi
7 Ekim 2006 - Radyo İsmailbeyli
15 Ekim 2006 - İftar Programı - Gençlik Kolları
7 Kasım 2006 - İftar Programı Genel
10 Aralık 2006 - Üsküdar'da Sabah Kahvaltısı
 
2007 YILI
6 Ocak 2007 - İsmailbeyli Köyü Takvimi
21 Ocak 2007 - Eyüp Sultan'da Sabah Kahvaltısı ve Gezisi
21 Şubat 2007 - 2 Adet Çöp Konteynarının Alınıp Köye Gönderilmesi
13 Mayıs 2007 - Göreleliler Şöleninde Köy Temsili
17 Haziran 2007 - 3. Geleneksel İsmailbeyli Köyü Pikniği (Beykoz Korusu)
7 Ekim 2007 - Dernek İftar Yemeği (Gençlik Kolları)
 

İsmailbeyli Köyü Derneği © 2009  //  Tasarım: Kılıçarslan Tasarım